Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Portýr / dvěřník
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Portýr / dvěřník Karviná

Volné pracovní místo zákaznický poradce v oddělení ovoce-zelenina

13.5.2016
Tesco Stores ČR a.s.
Místo pracoviště
Jablunkovská 2041/12, Český Těšín, 737 01, Český Těšín
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: hledáme aktivní, otevřené a komunikativní zaměstnance s chutí oslovit zákazníka a nabídnout naše produkty.
Náplň práce: práce u ochutnávkového pultu, konkrétně příprava a nabídka ochutnávky ovoce a zeleniny z aktuální nabídky v prodeji.
Pracovní doba: Po-Pá: 13 – 20 hod.

So: 7 – 14 hod.

Pracovní místo vhodné pro absolventy.
Výběrové řízení proběhne dne 23.5.2016 od 12.00 hod. do 15.00 hod
Tesco Stores ČR a.s. – Český Těšín
Jablunkovská č.p. 2041/ poslat email Český Těšín 1

Podobné nabídky práce

dělníci-obsluha pracích strojů
Obsluha pracích a sušicích strojů, manipulace s hornickým prádlem. Pracovní doba: 5.00 hod. do 13.15 hod., 13.15 hod. do 21.30 hod. Dovolená navíc, stravenky Kontakt: osobně od 8.00 hod. do 12.00 hod., nebo e-mailem ...
RENATEX CZ a.s. Na Lučinách 1476, Český Těšín Plný úvazek
dnes
pracovníci pro zimní údržbu
Jedná se o zimní údržbu, strojní čištění, odklízení sněhu, zimní úklid parkovišť; noční práce, požadavky: řidič sk. B-podmínkou, řidič. pr. C,T - výhoda; KONTAKT: Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem ...
Hana Klusáková Stromořadí 411, Rychvald Brigády
týden
dělníci pro škrábání a dočišťování brambor
Jelikož se jedná o nový provoz, bude nejprve sepsána dohoda, poté možný hlavní pracovní poměr. KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
JE&KA COMPANY s.r.o. K Prádlu 1368/29, Horní Suchá Brigády
týden
pomocní dělníci ve sklenářství POUZE OZP
POUZE PRO OZP požadavky: manuální zručnost; KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Jaroslav Pietrasz Koperníkova 812, Dolní Lutyně Plný úvazek
aktivní
dělníci
pracoviště: dle zakázek; nástup: dle dohody; Náplň práce: Rozvor materiálu, demontování prostor, bourací práce, výnos materiálu Požadavky: řidičský průkaz skupiny B Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název po ...
MATTES plus s.r.o. Studentská 1554/1, Havířov Plný úvazek