Volné pracovní místo  Zámečník České Budějovice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–16 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Budějovicích hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici ZÁMEČNÍK
Náplň práce:
  • sestavování a svařování ocelových konstrukcí
  • příprava svarových ploch
  • zámečnické práce (vrtání, stříhání, řezání, ohýbání...)
Požadujeme:
  • SOU vyučen
  • ochota pracovat ve dvousměnném (mimořádně třísměnný) provozu
  • ochota pracovat na montážích v zahraničí
  • platný svářečský průkaz ZK 135 nebo ZK 111
  • velmi dobrá znalost práce s výkresovou dokumentací
  • praxe na pozici zámečníka 5 let
Nabízíme:
  • zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti
  • platové ohodnocení 85 - 95 Kč brutto/hodina + měsíční odměny (v průměru 17% ze základní mzdy)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2015