Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Strojní zámečník
Lokalita:
Blansko
Zveřejnil:
Úřad práce Blansko
Může se Vám hodit:
Strojní zámečník Blansko

Volné pracovní místo zámečník - montér

5.11.2016
EKO - SYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
177, Senetářov, 679 06, Senetářov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: výroba ocelových konstrukcí, montáže technických konstrukcí po celé ČR, svařování elektrodou, plynem a TIG, obsluha dílenské techniky (frézy, brusky, vrtačky).
Požadujeme: vyučení v oboru Zámečník – výhodou, praxe na obdobné pozici – výhodou, svářečský kurz (TIG, MAG) – velkou výhodou, zkušenost s prací s kovovými materiály, ŘP sk. B, časovou flexibilitu, ochotu cestovat, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům.
Nabízíme: práci na HPP, motivující finanční ohodnocení dle zkušeností, flexibilní pracovní dobu – dle domluvy, stravenky, prostředí menší rodinné firmy zaručuje férové jednání a přátelský kolektiv, individuální přístup.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
Mzda 120 Kč/hod.
První kontakt telefonicky v pracovní dny v době 7.00–16.00 hod na č. poslat email - Ing. Petr Zouhar nebo na e-mail adrese:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B