Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Nymburk
Může se Vám hodit:
Zámečník Nymburk

Volné pracovní místo ZÁMEČNÍK (OCELOVÉ KONSTRUKCE)

19.7.2016
Skanska a.s.
Místo pracoviště
Husínek 30, Sadská, 289 12, Sadská
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: výroba, montáž a opravy stavebních zámečnických prvků, provádění seřizování, ošetřování a údržba nástrojů, nářadí a strojního zařízení.
Požadujeme: výuční list v oboru zámečník nebo nástrojař, svářečský průkaz, orientace v technické dokumentaci.
Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky.
Kontaktovat: e-mailem, nebo osobně – nechat na vrátnici společnosti životopis adresovaný na pana Radka Závorku.

Podobné nabídky práce

Instalatér - topenář
Požadujeme: kvalifikační předpoklad střední vzdělání s výučním listem; zdravotní způsobilost; psychickou způsobilost; trestní a morální bezúhonnost; praxe v oboru vítána. Nabízíme: 6 týdnů dovolené; zvýhodněné stravování; ubytovnu ...
Vězeňská služba České republiky 404, Jiřice Plný úvazek
aktivní
Údržbář - Svářeč
Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Údržbář/Svářeč. Jedná se o pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: - manuální zručnost - znalost sváření(tzv. "svářečský průkaz") elektrickým ob ...
Changhong Europe Electric s.r.o. Severní 2439, Nymburk Plný úvazek
aktivní
Zámečník, Svářeč (ocelové konstrukce)
Hledáme do výrobního týmu zámečníka, svářeče, který má znalosti a zkušenosti v oboru výroby ocelových konstrukcí - sestavování a svařování Požadavky: znalost čtení výkresové a technické dokumentace, svářečský průkaz - CO2 (135,MAG ...
OK Třebestovice Tovární 164, Třebestovice Plný úvazek