Volné pracovní místo  Zámečník se svářečským průkazem

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zámečnické a montážní práce, svařování výpalků

Požadujeme:
vyučen zámečník; platný svářečský průkaz ZK 311 svařování plamenem, ZK 135 svařování v ochranné atmosféře; praxi v oboru 3 roky; manuální zručnost a technickou zdatnost; způsobilost k práci s kusy i nad 15 kg

Nabízíme:
nástupní mzdu podle praxe a dovedností; nástup dohodou; práci ve stabilní firmě; 5 týdnů dovolené; odborná školení; stravenky; příspěvek na rehabilitace, kulturní a sportovní akce

Zájemci se mohou hlásit:

Kontaktní údaje:
adresa: PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov
telefon: použijte odpovědní formulář , Anna Juříková
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování - plamenem
  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Benefity

  • Jiné výhody - odborná školení, příspěvek na kulturní a sportovní akce
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016