Volné pracovní místo  Zámečník kolejových vozidel, svářeč

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

ZÁMEČNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL, SVÁŘEČ

Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme více než 250 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.
V současné době hledáme kandidáty na pozici zámečník kolejových vozidel, svářeč.

Náplň práce:
  • Zámečnické (svářečské) práce při opravě jednotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel

Požadujeme:
  • Vzdělání - vyučen v oboru nebo v oboru příbuzném - výuční list
  • Manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe - sváření (CO2, elektroda)
  • Vhodná pracovní zkušenost v oboru (nebo v oboru příbuzném)
  • Pečlivost, přesnost a zodpovědnost
  • Práce i ve směnném provozu

Nabízíme:
  • Práci ve stabilním prostředí
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • Benefitní systém (kafetérie)

Termín nástupu:
  • ihned

Mzdové podmínky
  • Mzda má fixní a variabilní složku (závislá na výkonu)

Kontakt: Ing. Jana Žáková, tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář . V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář osobní jednání na výše uvedené adrese po domluvě.

Benefity

  • Jiné výhody - penzijní připojištění
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2019