Volné pracovní místo zámečník - svářeč

23.8.2016
TENEZ a.s.
Místo pracoviště
Žižkova 990, Chotěboř, 1 2, Chotěboř
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: svařování, zámečnické práce. Požadujeme: vyučen, možnost zaškolení, základní kurz dle ČSN 111, 135 141 nebo 141.8. Nabízíme: Možnost mzdy až 40 000 Kč měsíčně, pracovní doba – 6.00 – 14.15 hodin. Více informací na  poslat email

Podobné nabídky práce

Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
dnes
Svářeč kovů
Požadujeme vyučení v zámečnickém oboru, platný svářečský průkaz CO2. Nabízíme práci ve stabilizované, prosperující společnosti, měsíční prémie, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, po zapracování prodloužení smlouvy na ...
Z O K - system s.r.o. Mlýnská 3887, Havlíčkův Brod Plný úvazek
týden
svářeč
sváření CO2 nebo TIG, praxe nutná, dobrá znalost výkresové dokumentace, sváření nerezu a železa Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Gabmar s.r.o. 90, Krucemburk Plný úvazek
aktivní
svářeč - TIG, MIG
prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po-pá 8-15 hodin (nejlépe po předchozí tel. domluvě).
Petr Lébl Průmyslová 936, Havlíčkův Brod Plný úvazek
aktivní
svářeč kovů
osobní kontakt po předchozí tel. dohodě
JETTI, a.s. Riegrova 769, Golčův Jeníkov Plný úvazek
aktivní
svářeč nerezového materiálu
- základního kurz svařování nerezu metodou TIG nebo MAG - výhodou zkoušky: ČSN EN 287.1 135 TBW W11 ČSN EN 287.1 141 TBW W11 - práce ve dvou až třísměnném provoze Osobní kontakt možný po-pá 7-11 hodin.
SCHÄFER - SUDEX s.r.o. Podolí 5, Ledeč nad Sázavou Plný úvazek