Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Strojní zámečník
Lokalita:
Třebíč
Zveřejnil:
Úřad práce Třebíč
Může se Vám hodit:
Strojní zámečník Třebíč

Volné pracovní místo ZÁMEČNÍK, VRTAŘ

5.5.2016
STAVOS Brno, a.s.
Místo pracoviště
269, Dukovany, 675 50, Dukovany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce Dukovany (vedle areálu Jaderné elektrárny).
Strojnický průkaz, ŘP – aktivní řidič.
Praxe min. 3 roky.
Zaměstnanecké výhody – stravenky.
Kontakt:

Podobné nabídky práce

Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
týden
ZÁMEČNÍK
Náplň práce: sváření, lisování, řezání a sestavování železných profilů Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hod Vyučení v oboru není podmínkou. Vhodné pro šikovné řemeslníky. Kontakt: Karel Raab, majitel - mob.: <!--poslatEmail-->, e-mail: ...
Karel Raab Police Plný úvazek
aktivní
ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ
Požaduji: 1) schopnost se samostatně orientovat ve výkresech 2) svářecí průkaz 3) spolehlivost, pracovitost V případě zájmu mě kontaktujte na tel. <!--poslatEmail-->nebo pošlete životopis na <!--poslatEmail-->
Jan Lojda 39, Nová Ves Plný úvazek
aktivní
ZÁMEČNÍK - PŘEDÁK
Požadovaná praxe 5 let Dále požadujeme: schopnost číst technické výkresy, samostatnost, flexibilita Mzda dohodou dle praxe a zkušeností.
ZMS s.r.o. Fibichova 1008, Třebíč Plný úvazek
aktivní
STROJNÍ ZÁMEČNÍK
- svářečský kurz
STROJMONT CZ a.s. Rekreační 198, Želetava Plný úvazek
aktivní
Zámečník montér
Společnost ČEZ Energoservis spol s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Zámečník – montér pro jadernou elektrárnu. Požadujeme: - Minimálně 1 rok praxe v oboru, údržba a servis strojních zařízení, výroba aj. - Vzdělání t ...
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. 269, Dukovany Plný úvazek