Volné pracovní místo Zaměřovací technici

19.8.2016
Okna Macek s.r.o.
Místo pracoviště
Štefánikova 658, Zlín, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání. ŘP skupiny B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce: Jednání se zákazníky. Zaměřování plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérových dveří, garážových vrat a jednotlivých doplňků.
Praxe v oboru nutná.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti s 20-letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: poslat email cz. Do předmětu e-mailu napište ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK – ZLÍN.

Podobné nabídky práce

Stavbyvedoucí
- práce stavbyvedoucího inženýrských a pozemních staveb
JOBSYSTEM s.r.o. Uherský Brod Plný úvazek
týden
Náplň práce: koordinace montážních partií, řízení realizace zakázky, dodržování termínů, odpovědnost za kvalitu a ekonomičnost zakázky, komunikace se subdodavateli a investory, odpovědnost za personální obsazení montážních partií, ...
Unihal s.r.o. tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Plný úvazek
týden
Mistři výroby betonových konstrukcí
Náplň práce: řízení výroby betonových konstrukcí Požadavky: vzdělání ve stavebním oboru, odpovědnost, orientace ve výkresové dokumentaci, práce na PC, ŘP sk. "B" Telefonicky nebo osbně v době od 7-13 hod.
PSG a. s. Napajedelská 1637, Otrokovice Plný úvazek