Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Kladno

Volné pracovní místo Zaměřovací technik

5.11.2016
Okna Macek s.r.o.
Místo pracoviště
Dr. Vrbenského 34, Kladno, 272 01, Kladno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

POZOR – na adrese provozovny je pouze administrativní pracovnice. Zaměstnanci jsou výhradně terénními pracovníky, kteří jezdí a pracují v rámci celé republiky dle zakázek.
Požadujeme:
ÚSO vzdělání, ŘP sk. B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce:
jednání se zákazníky. Zaměřování plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérových dveří, garážových vrat a jednotlivých doplňků.
Praxe v oboru nutná.
Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti s 20 letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení.

Životopisy zasílejte výhradně na výše uvedený e-mail.
Do předmětu napište: ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK-KLADNO.