Volné pracovní místo Zaměstnanci internetového obchodu - expedice zásilek

3.12.2015
Cetria s.r.o.
Místo pracoviště
527, Jablůnka, 756 23, Jablůnka
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

ZAMĚSTNANCI INTERNETOVÉHO OBCHODU – EXPEDICE ZÁSILEK
Požadujeme: Pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, přátelské vystupování, práce s počítačem, předchozí praxe není nutná, vhodné pro absolventy.
Náplň práce: Příprava a expedice zásilek v internetovém obchodě s kancelářským spotřebním materiálem, obsluha zákazníků, drobná administrativa.
Nabízené výhody: Perspektivní práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, pevná pracovní doba pondělí – pátek 8:30–17:00
První kontakt: Zájemce prosíme o zaslání životopisu na: poslat email

Podobné nabídky práce

Zaměstnanci online obchodu - expedice zásilek
ZAMĚSTNANCI ONLINE OBCHODU - EXPEDICE ZÁSILEK Požadujeme: základy práce s počítačem, vhodné i pro uchazeče bez praxe, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, přátelské vystupování. Náplň práce: příprava a expedice zásilek v onlin ...
Cetria s.r.o. Jasenická 1522, Vsetín Plný úvazek
aktivní
Prodavač/ka
PRODAVAČ/KA Přijmu prodavačku na vánoční trhy do dřevěné boudy. Nástup možný ihned. POŽADUJEME: Řidičská průkaz sk. B., spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování NABÍZÍME: Služební auto, Výdělek 800-1000/den, dle prode ...
Radek Buzinis Železničního vojska 1349, Valašské ... Brigády