Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Technik ve strojírenství
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Technik ve strojírenství Písek

Volné pracovní místo ZAMĚSTNANEC ÚTVARU SERVISU

24.8.2016
KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o.
Místo pracoviště
Stanislava Maliny 469, Pražské Předměstí, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Vzdělání technického směru, min. 3 roky praxe na stejné nebo podobné pozici, profesionální přístup, časová flexibilita, praxe na pozici elektrikáře výhodou, praxe v nástrojárně výhodou, zkušenosti s technologií vstřikování plastů a seřizováním strojů (výměna forem,vstřikovacích jednotek a nastavení parametrů vstřikování)
Náplň práce:

  • Pravidelná údržba a opravy forem a strojů
  • Provádění ošetřovacích prací na formách, strojích, technických vybaveních a zařízeních
  • Kontrola použitelnosti forem a strojů
  • Udržování elektrických zařízení
  • Provádění oprav, údržby, seřizování a montáže slaboproudých zařízení

Dovednosti:

  • Jeřábnické zkoušky
  • Osvědčení VZV
  • Vyhláška § 50
  • Zaškolení na obráběcí stroje

Nabízíme: perspektivu dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na dopravu, stravování, ŽP nebo PF, 5 týdnů dovolené