Volné pracovní místo  ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–34 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI
  • Místo výkonu práce: Radíkovice 19, Lhota pod Libčany
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: organizace a řízení výroby, metrologie
  • Požadujeme: ruský jazyk úroveň C2, znalosti - náhradní díly ruských automobilů; výroba, provoz a oprava ruských automobilů, technoligických zařízení; hydraulika a hydraulické stroje, chladící a ventilační zařízení, základy výpočtu a konstrukce strojů a zařízení, organizace a řízení výroby, metrologie, standartizace, certifikace; 5 let praxe v oboru
  • V případě zájmu nás kontaktujte na emailu použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Ruština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.1.2019

Máte zájem o nabídku ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karel Štochl z AMC spare parts, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.