Volné pracovní místo  Zástupce obchodního ředitele

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000–42 000 Kč / měsíc

Místo práce: Závodní 391/96c, Karlovy Vary. Kontakt: Fialová Jana, použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Tradiční český výrobce produktů pro vybavení obchodních a prodejních prostor hledá v rámci celé ČR:

ZÁSTUPCE OBCHODNÍHO ŘEDITELE
Místo výkonu práce Toužim!!!!!

Náplň práce:
  • zajištění činnosti obchodního úseku, jednání se zákazníky
  • zpracování cenových nabídek
  • kalkulace výrobků a tvorba cen
  • konzultační a poradenská činnost u zákazníků, schopnost reagovat na jejich požadavky a potřeby
  • uzavírání rámcových a kupních smluv
  • služební cesty

Požadujeme:
  • SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 10 let praxe na obdobné pozici
  • aktivní a dobrou znalost Nj nebo Aj
  • znalost a schopnost porozumět výkresové dokumentaci výrobků
  • uživatelskou znalost PC
  • řidičské oprávnění skup. B

Nabízíme:
  • práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou, 3-měsíční zkušební dobu
  • příjemné firemní klima, perspektivu, uplatnění a seberealizaci
  • velmi dobré finanční ohodnocení (základní plat + až 40% VSM každý měsíc)
  • mobil, PC, služební vůz
  • závodní stravování, penzijní připojištění

Očekáváme:
  • dynamickou, angažovanou osobnost
  • spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost
  • tah na branku a zdravý selský rozum
  • přesnost, smysl pro detail, pečlivost
Nástup dle dohody. V případě potřeby pomůžeme se zajištěním bydlení.

Kandidáti s doporučenkou nutný prvontní kontakt paní Jana Fialová použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 17.7.2016