Volné pracovní místo  Zástupce produktového manažera a technik půjčovny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: zástupce produktového manažera a technik půjčovny
Práce vhodná i pro absolventy.
Náplň práce:
1) technik v půjčovně strojů - manuální a administrativní práce
2) referent obchodu -
vyřizování zákaznických poptávek, logistika dodávek a rozvozů zboží, objednávky zboží v tuzemsku i zahraničí, práce s webovými stránkami.
Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
angličtina - minimálně maturitní úroveň !!!
ŘP - B, výhodou C,E.
flexibilita, výborná znalost práce na PC - windows, google
schopnost jednat se zákazníky " obchodní talent " komunikativnost
technická zručnost výhodou
Nástup po dohodě - možno ihned.
Platové ohodnocení :
18 000,- Kč nástup pro absolventy - začátečník, po zapracová navýšení mzdy, možnost prémií
23 000,- Kč pro uchazeče s praxí, možnost prémií.
Kontaktní osoba: Slavík Miroslav, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - C,E, - výhodou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.4.2014 do 27.8.2014