Volné pracovní místo Zástupce ředitele farmy

27.7.2016
KANDIDÁTI s.r.o.
Místo pracoviště
Závodní 391/96, Dvory, 360 06, Karlovy Vary
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Otročín.
Kontaktní osoba: Fialová Jana, tel.: poslat email , e-mail: poslat email
Pro našeho klienta, který se specializuje na tržní produkci mléka v ekologickém chovu mléčného stáda v ČR nacházející se v oblasti Slavkovského lesa, hledáme nového kolegu/kolegyni – samostatnou osobnost se vztahem ke kravičkám pro pozici Zástupce ředitele farmy.

Co máte mít?

  • VŠ – ekonomického/ze­mědělského (ŽV nebo RV)
  • Znalost AJ/NJ výhodou
  • Ochota pracovat přesčas, učit se novým věcem
  • Ochotu projít všemi středisky od dělnických pozic jako předpoklad pro plné nasazení do řídící funkce
  • Práce na PC – Microsoft office
  • Zkušenosti v ekologickém zemědělství výhodou
  • ŘP sk. B

Co budete dělat?

  • Organizovat provoz – rostlinné i živočišné výrobu, servisní dílnu a údržbu
  • Kontrolovat: pracoviště, vedoucí zaměstnance, plnění úkolů
  • Jednat s dodavateli i odběrateli
  • Řídit: ekonomické a mzdové agendy (ekonom. analýzy, vyhodnocení cílů), dotační agendy
  • Kontrolovat plnění zákonů, norem a vyhlášek

Dostanete za to:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Ubytování ve služebním bytě
  • K dispozici služební automobil k osobním účelům
  • Další benefity: stravenky, odměny v podobě naturálií

Benefity

  • Jiné výhody – Automobil i k osobnímu užívání.
  • Naturální výhody

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B