Volné pracovní místo  zástupce stavbyvedoucího/přípravář stavebních zakázek

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce:České Kopisty č.p. 208
Terezín, 412 01 Litoměřice.
vzdělání: střední odborné stavebního směru (případně jiného technického směru)
náplň práce:
  • spolupráce se stavbyvedoucím v terénu při řízení staveb,
  • kontrola projektové dokumentace, zpracování změn a odchylek,
  • zpracování podkladů pro výrobu, podklady pro objednávky materiálu a subdodávek,
  • výrobní rozpočtování dle ÚRS,
  • administrativní řízení staveb (vedení stavebního deníku, zpracování soupisu provedených prací, dokumentace pro předání a převzetí staveniště),
požadavky:
  • aktivní pracovní přístup, flexibilita, znalost práce na PC (sada MS), rozpočtování, řidičský průkaz B
Zvláštní prémie, jízdní výhody, osobní automobil, PC, mobil, stravenky.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: zasláním životopisu na e-mail či poštu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017