Volné pracovní místo  Zástupce vedoucí prodejny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 7 125 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Přidán os. kontakt. Vhodné i pro OZP.
Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - zástupce vedoucí prodejny
Náplň práce:
  • zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
  • aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
  • práce na pokladně
  • dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
  • ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
  • vstřícné a příjemné vystupování
  • loajalitu a časovou flexibilitu

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email použijte odpovědní formulář

Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.
Kontakt: telefonicky Po-Pa od 7-15:00 hod., So od 7:30-11 hod., po tel domluvě možnost os. jednání nebo e-mailem.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016