Volné pracovní místo Zástupce vedoucího skladu

14.9.2016
OKAY s.r.o.
Místo pracoviště
Velká Bíteš
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Společnost Okay s.r.o. pro svůj nově otevíraný sklad ve Velké Bíteši přijme schopné pracovníky na pozici:
ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU

Náplň práce:

  • zajištění řízení bezchybného toku objednávek
  • řízení a kontrola kvality práce skladových manipulantů
  • zodpovědnost za zaškolování zaměstnanců
  • tvorba plánů docházky a následná kontrola
  • pravidelná kontrola technického stavu skladu a jeho vybavení
  • kontrola a zajištění správnosti logistických činností

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, 2 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením týmu (alespoň 2 roky)
  • výborné organizační schopnosti, cílevědomost, rozhodnost
  • uživatelská znalost MS Office, znalost systému SAP – velkou výhodou
  • znalost logistických procesů, řízení skladování a distribuce výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • perspektivní a stabilní práci na HPP
  • možnost nástupu v polovině října
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • týden dovolené navíc

Výběrové řízení na Vámi vybranou pozici se bude konat v úterý 20. 9. 2016 od 13:00 do 17:00 hod. (přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) v prostorách Restaurace U Raušů, Masarykovo náměstí 13, 595 01 Velká Bíteš.

S sebou si, prosím, přineste životopis s fotografií. Není nutné se předem ohlašovat.

Těšíme se na Vaši účast!