Volné pracovní místo  Zástupce/kyně vedoucího restaurace KFC v Ostravě

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt na e-mail.

Požadavky, náplň práce apod.
Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King).
Na této pozici nám pomůžeš s vedením jedné z našich restaurací a tvým cílem je nábor nových zaměstnanců a budování stabilního týmu na restauraci za optimálních nákladů.

Co Tě u nás čeká?
o nábor nových zaměstnanců, jejich zaškolení a trénink, hodnocení a povyšování
o zpracování mzdových podkladů a docházky, plánování směn
o stínování manažerského týmu
o přebírání zodpovědnosti za restauraci v době nepřítomnosti vedoucího restaurace
o vykrývání neobsazených směn, obsluha zákazníků a příprava pokrmů
o sledování personálních nákladů
o pravidelný reporting

Jaké předpoklady bys měl splňovat?
o zkušenost v oblasti rychlo-obrátky/maloobchodu nebo gastronomii v obdobné pozici výhodou
o schopnost vybrat správné lidi do týmu, jejich vedení a motivace
o orientaci na zákazníka a týmovou spolupráci
o samostatnost v rozhodování
o ochotu pracovat ve směnném provozu
o pozitivní energii a optimismus
o odolnost vůči stresu a chuť patřit k nejlepším
o alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny (SW, reporting v AJ)
o ochota relokace po dobu tréninku do jiného města

Zaměstnanecké výhody: Co nabízíme?
o práci v prostředí, kde dodržujeme "závazek k lidem"
o možnost rychlého profesního růstu, dalšího vzdělávání (interní a externí školení)
o zázemí zahraniční stabilní společnosti s možností získání praxe ve vedoucí pozici
o motivující finanční ohodnocení na základě ziskovosti restaurace
o podíl na profitu restaurace
o flexibilitu v plánování směn
o pestrou nabídku firemních akcí
o smlouva na dobu NEURČITOU

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.7.2017