Volné pracovní místo  Zastupující pracovníci poboček

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
U Kasáren č.p. použijte odpovědní formulář Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář
Požadavky: logické a technické myšlení, znalost práce na PC, ŘP sk. B, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, perfektní zdrav. stav.
Náplň práce: zastupování pracovnic na všech pobočkách společnosti po celém území ČR, osobní a telefonický kontakt se zákazníkem, zpracování cenových nabídek, sepisování smluv, poskytování informací o výrobcích, vyřizování požadavků zákazníků.
Životopisy zasílejte na výše uvedený email, do předmětu emailu napište ML.BOLESLAV-ZASTUPUJÍCÍ PRACOVNICE POBOČEK. Podmínkou je absolvování třítýdenního vstupního školení v sídle firmy v Dubňanech na jižní Moravě.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.5.2016