Volné pracovní místo ZDRAVOTNÍ SESTRA

3.6.2016
ROZKOŠ bez RIZIKA
Místo pracoviště
Česká 195/20, České Budějovice 1, 370 01, České Budějovice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci se společenským přesahem. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.
Hledáme zdravotní sestru pro Poradenské centrum R-R České Budějovice a pro terénní programy v Českých Budějovicích a v Jihočeském kraji.
NÁPLŇ PRÁCE: samostatné vedení ordinace (plánování směn lékařů, objednávání materiálu, administrativa, komunikace se zdravotními pojišťovnami atd.), výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce, terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 3–6krát za měsíc, sociální poradenství v poradenském centru (po předchozím zaškolení), spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi
POŽADUJEME: odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání stanovenou zákonem č. 96/2004 Sb. (možnost doplnění registrace po nástupu), výhodou je ukončené či nastoupené studium na VOŠ nebo VŠ v oborech zaměřených na sociální práci dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění nebo kurz pracovníka v sociálních službách (možno doplnit během zkušební doby), schopnost vést samostatný úsek (ordinace), dobré organizační schopnosti, ŘP „B“ s aktivní praxí, uživatelskou znalost programů Word, Excel, orientaci na internetu, chuť se dále vzdělávat, výhodou základní znalost Nj (pro kontakt s klientkami – cizinkami)
NABÍZÍME: úvazek v rozmezí 0,5 – 1 na HPP, kancelář v centru Českých Budějovic, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a 3 sick days.
Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 20 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 3 sick days, 5 týdnů dovolené, firemní vůz, notebook, vzdělávací akce, baby friendly prostředí
Kontaktovat e-mailem:  poslat email