Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality
Pozice:
Zedník/obkladač
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Zedník/obkladač Zlín

Volné pracovní místo Zedníci, dlaždiči, řidiči SMV

28.7.2016
Technické služby Zlín, s.r.o.
Místo pracoviště
Záhumení V 321, Louky, 763 02, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr s možností prodloužení
Náplň práce: středisko údržba komunikací
Požadavky: ŘP sk. „B“, sk. „C“ výhodou
Výhody: 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně Po-Pá od 6:30 do 14:00 hod.

Podobné nabídky práce

Izolatéři, pomocní dělníci
Náplň práce: práce ve výškách, realizace hydroizolačních souvrství. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost, V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis. ...
Izolinvest s.r.o. 349, Tečovice Plný úvazek
týden
Obkladači
Praxe v oboru nutná
Tech eco, s.r.o. Zlín Plný úvazek
aktivní
Zedníci
ZLÍNSAT, spol. s r. o. Lázně 493, Zlín Brigády
aktivní
Obkladači
Náplň práce: obkladačské a drobné zednické práce ve Zlínském kraji Požadavky: nutná samostatnost, manuální zručnost a praxe v oboru Výhody: telefon
V a V Systemy s.r.o. K Cihelně 182, Zlín Brigády, Brigády
aktivní
Zedníci
aktivní
Sádrokartonáři