Volné pracovní místo  Zedník ohnivzdorného zdiva / Zedník / Stavební dělník

Lokalita Olomouc
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–48 000 Kč / měsíc

Nástup dle dohody. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Jsme ryze česká rodinná společnost, která působí 25 let. Zaměřujeme se na realizaci kompletní dodávky žáruvzdorných vyzdívek jak v ČR, tak v zahraničí. Pokud vás baví zajímavá a různorodá práce, tak možná to budete vy, kdo obsadí tuto pozici. Chcete rozšířit naše řady? Tak čtěte pozorně dál.

Požadovaná kvalifikace:
  • Zkušenost s montáží na stavbách
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat a cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • spolehlivost a zodpovědnost

Náplň práce:
  • úprava a instalace ocelového/dřevěného bednění na stavbě
  • vyzdívání zdiva ze žáruvzdorných cihel a odlévání žárobetonu
  • obsluha torkretovacího stroje
  • pomocné stavební práce (obsluha míchačky, instalace izolačních desek, izolačních cihel a vláknitých materiálů)

Nabízíme:
  • základní měsíční mzdu 35 000,- až 48 000,- Kč
  • celoroční zaměstnání montážního typu po v ČR a zahraniční
  • zázemí úspěšné a zavedené firmy na trhu v oblasti žáruvzdorných vyzdívek
  • plné diety při výjezdu do zahraničí (35 - 55 Euro/den) a v rámci ČR
  • hrazené ubytování na stavbě, doprava služebními auty
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie
  • práce montážního typu po ČR a zahraničí

Benefity

  • Dovolená navíc - týden dovolené nad rámec ZP
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - stravenky/diety

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.3.2024