Volné pracovní místo Zedník/ce - Sádrokartonář/ka

16.6.2016
PROFIUM, stavební firma s.r.o.
Místo pracoviště
Sokolovská 1332/47, Poruba, 708 00, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu Moravskoslezský kraj.
Kontakt se zaměstnavatelem na uvedeném telefonu mob. poslat email , E-mail: poslat email Schůzku je nutné si domluvit dopředu.

Základní údaje o pracovních podmínkách
1)směnnost pracovní úvazek jednosměnný provoz
2)pracovní úvazek plný
3)Pracovní poměr na dobu neurčitou
4)Mzdové rozpětí hrubá mzda: 18.000 – 22.000
5)Hlavní pracovní poměr

Požadujeme: Vyučení v oboru, praxe, samostatnost, lásku k řemeslu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme: stabilní zaměstnání, práci po celý rok, po zapracování a osvědčení možnost pracovního růstu.

Náplň práce: zednické práce

Podobné nabídky práce

Izolatér/ka
Místo výkonu práce: Ostrava Prosíme netelefonovat! Zájemci/kyně, kteří splňují uvedené podmínky zašlou nabídku s profesním životopisem s uvedením tel. kontaktu na sebe na e-mail: <!--poslatEmail--> Do předmětu uveďte název profe ...
Stavby COMPLET s.r.o. Na Jánské 1869/56, Ostrava Plný úvazek
dnes
Zedník/ce
Místo výkonu práce: Na Jánské 725/52, Ostrava V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email <!--poslatEmail--> Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte. ...
SSK Stavby Ostrava s.r.o. Na Jánské 725/52, Ostrava Plný úvazek
dnes
Zedník/ce
Místo výkonu práce: Ostrava, Brno nebo Praha Požadavky: podmínkou je vyučení v oboru zedník, praxe výhodou, výhodou řidičský průkaz sk. B. Práce po celé roční období, dobré firemní zázemí. Nástup možný ihned, popř. dle individuá ...
dnes
Zedník/ce - obkladač/ka
ZMK Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu se dostavte osobně Po - Út od 8.00 do 12.00 hod. na adresu U Učiliště 137/1, Ostrava - Kunčice. Zednické a obkladačské práce.
DANTE.CZ, s.r.o. U Učiliště 137/1, Ostrava Plný úvazek
včera
Železář
Místo výkonu práce: Ostrava a okolí V případě zajmu volejte nebo piště na email. Mzda 100,-/hod + prémie
SMONS Morava s.r.o. Ostrava Plný úvazek
včera
Zedník/ce
Místo výkonu práce: Bohumínská 94/113, Ostrava - Muglinov V případě zájmu pište na e-mail. Požadujeme ŘP sk. B.
DK projekt, s.r.o. Bohumínská 94/113, Ostrava Plný úvazek
týden