Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti
Pozice:
Metrolog
Lokalita:
České Budějovice
Zveřejnil:
Úřad práce České Budějovice
Může se Vám hodit:
Metrolog České Budějovice

Volné pracovní místo ZKUŠEBNÍ TECHNIK odd. nábytku - specialista, po zapracování VEDOUCÍ odd. nábytku

6.9.2016
Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
Čechova 395/59, České Budějovice 6, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Po zapracování pozice Vedoucí odd. nábytku
Zkušební technik – vhodné spíše pro muže
Náplň práce technika: příprava a provedení zkoušek nábytku dle platných norem
Náplň práce vedoucího odd.:řídí a organizuje práci v odd., jedná se zákazníky, odpovídá za správnost provedení zkoušek, podílí se na přípravě zkoušek a jejich zabezpečení vhodným přístrojovým vybavením, stanovuje postup provedení zkoušek, hlídá platnost norem, zpracovává výstupní dokumenty
Požadujeme: technické vzdělání v oboru strojírenství, nebo dřevařství, ŘP"B", znalost práce na PC (MS Office), spolehlivost, komunikativnost, technickou zručnost, pečlivost, čistý trestní rejstřík
Požadujeme technické vzdělání v oboru strojírenství nebo elektrotechnika, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC ( MS Office), spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, čistý trestní rejstřík
Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky
Kontakt e-mailem.