Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikolisů s 13.platem | Junior i Senior

Lokalita Vyškov a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do našeho provozu přijmeme zkušené seřizovače vstřikolisů, které dokážeme za svou práci řádně odměnit, ale také absolventy technických oborů nebo kandidáty s minimální praxí ve výrobním prostředí, kteří mají chuť a odhodlání naučit se seřizovat stroje pro vstřikování a lisování plastů.

Náplň práce:
  • seřizování vstřikolisů (Arburg, Engel) a manipulátorů (Wittmann) sloužících pro výrobu automobilových plastů
  • přehazování forem a rozjetí výroby
  • kontrola kvality výlisků
  • zabezpečení chodu lisovny

Požadujeme

  • vzdělání nejlépe technického směru nebo adekvátní praxi
  • předchozí zkušenosti se vstřikolisy nebo plastikářskou výrobou - výhodou
  • ochota práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • 13.plat
  • 5.týdnů dovolené
  • výkonové měsíční prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování a další

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Seřizovač vstřikolisů s 13.platem | Junior i Senior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Kovařík z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Seřizovač vstřikolisů s 13.platem | Junior i Senior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.