Volné pracovní místo  MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–200 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 z:9/11/2023 a:2/7/2024
AXEL GROUP s.r.o. je s 25 ti lety zkušeností spolehlivým partnerem pro stovky zákazníků v ČR, SR, HU, PL a ve světě. Do našeho mladého, neformálního kolektivu hledáme nové kolegy nebo nové kolegyně.
Hledáme obchodního zástupce/zástupkyni pro Čechy.
Co vás čeká?
  • Obchodně - technická podpora stávajících zákazníků s cílem zvýšení obratu a tržního podílu v regionu Čechy
  • Akvizice nových zákazníků se zaměřením na aktivní obchodně-technická jednání
  • Pravidelné reportování o obchodních jednáních a projektech
  • Tvorba obchodně-technických nabídek
  • Analýza tržních příležitostí včetně mapování konkurence
  • Čeká Vás také cestování po ČR na denní bázi.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • Praxe a prokazatelné výsledky na obchodní pozici v oblasti stavebnictví popřípadě, sklenářského průmyslu, a to v posledních max. 5 ti letech
  • Pokud máte zkušenosti z jiného oboru, není tato pozice pro vás vhodná
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail).
Co vám můžeme nabídnout
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Neformální kolektiv
  • Zajímavou práci
  • Zaškolení a možnost průběžného zvyšování kvalifikace
  • Motivační finanční ohodnocení bez stanovené maximální hranice.
  • Homeoffice
  • Možnost seberealizace
  • Pravidelné teambuildingy u nás i v zahraničí
  • Mobilní telefon, notebook, služební automobil.
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:
  • Středoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupně
  • Vysokoškolské II. stupně
  • Postgraduální.
Jazykové znalosti:
  • Česky nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)
  • Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou.
Praxe na pozici/v oblasti:
  • Obchod v oblasti stavebnictví popřípadě. sklenářského průmyslu.
Počet let praxe:
  • 5.
Osobnostní předpoklady a dovednosti:
  • Pokud jste extrovertní, pro zákaznicky orientovaná osobnost máme téměř vyhráno.
Kontakt emailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Pravidelné teambuldingy u nás i v zahraničí
    • Mobilní telefon, notebook, služe

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.7.2024

Máte zájem o nabídku MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Martina Gajdošová z AXEL GROUP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.