Volné pracovní místo  Zkušený elektrotechnik klidné prostředí, zakázková výroba elektro, SUPER MZDA (M/Ž)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–65 000 Kč / měsíc

Jsme stabilní společnost, která je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou zakázkové elektroniky. Naše firma se zaměřuje na dosažení nejvyšší kvality pomocí nejmodernějších a automatizovaných výrobních metod.

Nabízíme:

  • Lukrativní mzdové ohodnocení, za které Vás bude bavit pracovat
  • Dovolenou navíc
  • Finanční bonusy/prémie
  • Klidné, čisté prostředí
  • Jistota stability a budoucnosti
  • Dostanete pracovní prostředky (notebook, mobil…) aj.
  • Možnost účastnit se firemních akcí
  • Vzdělávací kurzy dle Vašich preferencí
  • 13. mzda
  • Příspěvek na stravování
  • Kafetérie

Náplň práce:

  • Provádění kontroly plošných desek v testovacích zařízeních
  • Opravy a údržba elektronických systémů s spolu s údržbou
  • Zodpovědnost za modifikace a ladění testovacích programů v LabVIEW
  • Komunikace se zahraničními techniky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice, pokud možno nejlépe v oblasti informační a komunikační technika
  • Zkušenost v daném odvětví elektrotechniky
  • Znalost elektronických součástek, desek plošných spojů a elektronických zařízení včetně oprav
  • Schopnost programování v LabVIEW (nebo jiných programovacích jazycích)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovní, nebo NJ

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o nabídku Zkušený elektrotechnik klidné prostředí, zakázková výroba elektro, SUPER MZDA (M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zkušený elektrotechnik klidné prostředí, zakázková výroba elektro, SUPER MZDA (M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.