Aktuální volná pracovní místa Učitel základní školy, Havlíčkův Brod
29 výsledků
Hledáte nabídky práce pro pozici Učitel základní školy v obci Havlíčkův Brod? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.
učitel/ka 2. stupně
Havlíčkův Brod
Základní škola EQ
Plný úvazek, Brigády
31 360 - 35 000 Kč
Aktivní inzerát.
učitel/ka anglického jazyka na 2. stupni
Havlíčkův Brod
Základní škola EQ
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
od 31 000 Kč
Aktivní inzerát.
učitel/ka 1.stupně
Havlíčkův Brod
Základní škola EQ
Plný úvazek, Brigády
od 31 360 Kč
Aktivní inzerát.
učitel/ka informatiky na 2 stupni
Havlíčkův Brod
Základní škola EQ
Plný úvazek, Brigády
od 31 360 Kč
Aktivní inzerát.
učitel/ka II. stupně ZŚ - český jazyk, anglický jazyk
Havlíčkův Brod
Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884
Plný úvazek
37 580 - 48 990 Kč
Aktivní inzerát.
učitel/ka 1. stupně
Havlíčkův Brod
Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240
Plný úvazek
od 36 780 Kč
Aktivní inzerát.

Učitel/ka matematiky a IT - Polná
Polná (do 17 km od Havlíčkova Brodu)
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s.
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
37 000 - 48 000 Kč
Příspěvek na ubytování
Poskytujeme ubytování
Přidáno před 5 dny

učitel/ka na 1. stupni ZŠ
Veselý Žďár (do 5 km od Havlíčkova Brodu)
Základní škola a mateřská škola Veselý Žďár
Plný úvazek
27 000 - 35 000 Kč
Aktivní inzerát.
učitel/ka 1.stupně ZŠ
Věž (do 10 km od Havlíčkova Brodu)
Základní škola a Mateřská škola Věž
Plný úvazek
37 580 - 48 990 Kč
Aktivní inzerát.
Učitelé na 1. stupni základních škol (M/Ž)
Věžnice, okres Havlíčkův Brod (do 13 km od Havlíčkova Brodu)
Základní škola a Mateřská škola Věžnice
Plný úvazek
37 580 - 48 990 Kč
Aktivní inzerát.
Učitelé na 1. stupni základních škol ( m/ž )
Brzkov (do 14 km od Havlíčkova Brodu)
Základní škola a mateřská škola Brzkov, příspěvková organizace
Zkrácený úvazek
od 19 000 Kč
Aktivní inzerát.
Učitel Německého jazyka ( m/ž )
Dobronín (do 15 km od Havlíčkova Brodu)
Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
Plný úvazek
37 580 - 48 990 Kč
Aktivní inzerát.
Učitel Informatiky ( m/ž )
Dobronín (do 15 km od Havlíčkova Brodu)
Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
Zkrácený úvazek
28 185 - 36 743 Kč
Aktivní inzerát.
Učitel/ka matematiky a IT
Polná (do 17 km od Havlíčkova Brodu)
Montessori střední škola, základní škola a mateřská škola Polná
Plný úvazek
37 000 - 48 000 Kč
Aktivní inzerát.


Chcete dostávat nové nabídky práce e-mailem?
Vytvořte si hlídače pro Učitel základní školy, Havlíčkův Brod +30 km
Za účelem zasílání nových nabídek bude Váš e-mail zpracovávat RB recruitment s.r.o.
Zpřesnit hledání
Hledáte nabídky práce pro pozici Učitel základní školy v obci Havlíčkův Brod? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.