Volné pracovní místo  Elektromechanik #16460173

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro vás!

Pro našeho významného klienta hledáme pozici:

Elektromechanik

Náplň Vaší práce:
Montáž produktů dle výkresové dokumentace a manuálu
Sledování a dodržování platných předpisů

Požadujeme

Co byste měl mít:
Pokud máte zkušenosti z výrobní společnosti může být výhodou
Pečlivost a mít svou práci rád
Spolehlivost, chuť pracovat
Orientovat se ve výkresové dokumentaci může být výhodou

Nabízíme

A my Vám nabídneme:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou v inovativním prostředí
Příjemný a spolehlivý kolektiv
Prosperující nadnárodní výrobní společnost
a mnoho dalších benefitů jako je např. flexibilní pracovní doba, 5 týdnů zasloužené dovolené, stravenky, různé druhy příspěvků, 13. mzdu ...

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Váš tým PeopleConsulting

Máte zájem o nabídku Elektromechanik #16460173 ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Veronika Vojtová z People Consulting s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromechanik #16460173

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.