Volné pracovní místo  FRONT-END DEVELOPER #13698296

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro vás!

FRONTEND DEVELOPER
Pouze pro zkušené Front-End Developery se zaměřením na React nebo na Angular a týmové hráče se společným cílem.

Popis pozice / Náplň práce:
Konzultování technických projektů s klientem
Agilní vývoj a rozvoj aplikace s moderní architekturou a s moderními prostředky
Zapojení do analýzy, návrhu architektury a vedení týmů v doménové ucelené části platformy
Návrh, programování, testování (automatizované testy) a podpora provozu webových aplikací postavených primárně v Reactu nebo Angularu
Prohlubování znalostí komplexního světa IT v bankovnictví, který vás nikdy nepřestane překvapovat

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ technického (informační technologie) zaměření
Minimálně 1 rok zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt, programátor
Pokročilá angličtina (pravidelná komunikace se zahraničím na úrovni technického rozhovoru)
Znalost Reactu nebo Angularu
Znalost Javascriptu (ES5, ES6), Typescriptu, HTML, CSS a nástroje GIT
Znalost REST API
Znalost principů návrhu webových aplikací a zkušenost s vývojem komplexních aplikací v týmech – layout, stylování, UX, responzivní design
Ochota pracovat v agilním týmu s důrazem na kontinuální integraci, automatizované testování, revize kódu a otevřenou komunikaci
Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, výborný týmový hráč
Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Pozice v přední softwarové společnosti
Zázemí špičkové IT společnosti
Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích
Motivační finanční ohodnocení a odměny
Možnost rychlého pracovního růstu
Možnost profesního přesahu v oboru IT
Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance
Prostor pro vlastní nápady a inovace
Možnost využít svůj potenciál a kreativitu
Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů
HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se s informacemi o nakládání s osobními údaji.
Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.
Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting