Volné pracovní místo  Pracovník na seřizování strojů Vamberk, zaučíme Vás!

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 200–205 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Pracovník na seřizování strojů Vamberk 35.000, zaučíme Vás!

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?

Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!
Sháníme kolegu na pozici seřizovače pro mezinárodní firmu zaměřenou na kovovýrobu.

Co Vás čeká?

Seřizování a obsluha robotizované linky
Rozjezd výroby, kontrola chodu výrobní linky
Práce s výrobními kartami
Operativní řešení vzniklých problémů
Místo výkonu práce – Vamberk.

Požadujeme

Co od Vás požadujeme?

Zodpovědný přístup k práci
Technické vzdělání SOU/SŠ
Znalost robotizace, mechanizace výhodou, nikoliv podmínkou
Znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly
Ochota pracovat ve 2 směnném provozu (případně 3. směnném)

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

Zaučení na pozici
Pomoc při nástupu s veškerou administrativou
Stabilní práci a odpovídající ohodnocení
Přátelský pracovní tým a příjemné praacovní prostředí
Zaškolení a trvalé vzdělávání
Mzdu cca 35.000 Kč
Bonus 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
Nástup ihned