Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  *****Pravá ruka/Asistenka pro Area Sales Manager*****

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • Pravá ruka/Asistenka pro Area Sales Manager*****

Pojďme si spolu popovídat o možnosti pracovat u našeho klienta, známého retailového řetězce, který příkladně pečuje o své zaměstnance – nabízí jim stabilní zázemí, dlouhodobou oporu a krásné benefity včetně 6 týdnů dovolené, příspěvky k svátkům a na dovolenou, stravenky aj.

Co bude Vaším úkolem:

  • Pravidelná komunikace s centrálou CZ / DE
  • Komunikace s markety, řešení operativních záležitostí
  • Společné návštěvy marketů s oblastním ředitelem
  • Administrativní činnost
  • Vytváření pravidelných reportů a analýz
  • Příprava a zpracování podkladů pro oblastního ředitele
  • Zodpovědnost a zpracování koncernových procesů v regionu CZ/SK v oblasti operativy

Co potřebujeme:

  • Znalost německého jazyka
  • Vstřícné, přátelské, ale zároveň přiměřeně asertivní jednání s důrazem na reprezentaci společnosti
  • Zkušenosti z oblasti maloobchodu, z práce v operativě výhodou
  • Časová flexibilita a ochota cestovat po regionu (Praha/Brno/Hradec nejčastěji)
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office (Excel, Power Point, Word), znalost práce se SAP výhodou

Klient Vám rád nabídne:
  • Hybridní model práce
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou ve výši 17 000 Kč a Vánoce ve výši 17 000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč/směna
  • Průběžné odborné a jazykové vzdělávání

Tak co, zkusíme to? Zašlete mi Vaše CV a přijďte si k nám popovídat o firmě a úkolech, které na Vás čekají.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku *****Pravá ruka/Asistenka pro Area Sales Manager*****?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Veronika Shaw z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku *****Pravá ruka/Asistenka pro Area Sales Manager*****

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.