Volné pracovní místo  PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB, úhrada autorizačních zkoušek!

Lokalita Ostrava a další
Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:

  • Zpracování projektové dokumentace od A do Z
pro průmyslové, logistické a občanské stavby:
  • Dešťová kanalizace včetně ORL, retence a vsaku
  • Splašková kanalizace včetně návrhu ČOV
  • Pitný a požární vodovod

Požadujeme

Co se od vás očekává:

  • SŠ nebo VŠ se zaměřením na vodohospodářství
  • Praxe v projekční činnosti ideálně s projekty
průmyslového a občanského charakteru
  • Umět pracovat v AutoCadu 2D
  • Spolupráce v týmu
  • Zodpovědnost
  • Aktivní přístup

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Uhrazení autorizační zkoušky a ročních poplatků
  • Práce na zajímavých projektech
  • Mladý a příjemný kolektiv
  • 22 dní dovolené + 2 dny Sick days
  • Příspěvek na stravné formou stravenkového paušálu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity – karta
Mutisport a mnoho dalšího...

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Úspěšná společnost zaměřená na projekční činnost především na oblast průmyslových a energetických staveb. Další činností, kterou se zabýváme je zaměřena na inženýrské práce.