Volné pracovní místo  ☑️ PROJEKTOVÝ MANAŽER ☑️ strojírenská výroba ☑️ Plzeň-město

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do našeho týmu v útvaru Project Management hledáme posilu do týmu projektových manažerů.

Náplň práce

☑️ Vedení projektů zakázek na výrobu generátorů od objednání až po expedici k zákazníkovi
☑️ Sledování projektů, pravidelný reporting - časový harmonogram, náklady, kvalita, řízení rizik projektu
☑️ Komunikace se zákazníky z celého světa
☑️ Úzká spolupráce napříč celou společností - Tendering, Výroba, Engineering, Nákup

Požadujeme

Předpoklady pro tuto pozici:

☑️ VŠ/SŠ technického směru
☑️ Praxe v projektovém řízení min. 3 roky
☑️ Anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni
☑️ Schopnost analyzovat a vyhodnocovat
☑️ Komunikační schopnosti
☑️ Spolehlivost; týmová práce.

Nabízíme

☑️ Práce ve stabilní nadnárodní firmě
☑️ Odborný a kariérní růst
☑️ Pružná pracovní doba, úvazek 7,5 hodiny denně;
☑️ Příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně;
☑️ Čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
☑️ Stravovací paušál 100 Kč na den
☑️ Flexipassy 3 000 Kč na rok
☑️ Dovolená ve výši 5 týdnů ročně
☑️ Individuální výuka angličtiny s rodilým mluvčím
☑️ Možnost příležitostné práce z domova

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.