Volné pracovní místo  Senior Key Account Manager

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta, špičkovou firmu v oblasti IT, hledáme vhodnou osobnost na pozici:

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER

Náplň Vaší práce:

Akviziční činnost a Business Development
Udržování kontaktů s klienty
Porozumění potřebám klientů a schopnost poradit klientovi
Spolupráce na přípravě nabídek, vedení obchodních jednání, příprava návrhů smluv a marketingu
Komunikace s presales odd. a asistentkou, kteří Vás budou podporovat s nabídkami a technickým řešením
Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

Požadavky:

Zkušenosti v obchodní sféře z oblasti IT min. 2 roky v jedné společnosti podmínkou
Komunikativní znalost anglického jazyka a plynulá znalost českého jazyka podmínkou
Aktivní řidič(ka) podmínkou
Prokazatelné pozitivní obchodní výsledky podmínkou
Schopnost si klienty aktivně najít a dotáhnout business
Obchodní duch - nadšení pro obchod - drive
Proaktivní, zodpovědná osobnost, která má velmi dobré vyjadřovací schopnosti, sebemotivaci a vše, co má mít dravý obchodník :-)

Nabízíme

Náš klient nabízí:

Inspirující pracovní prostředí významné společnosti v oblasti IT včetně velmi kvalitního managementu s lidským přístupem (politika otevřených dveří)
Flexibilitu, prostor pro rozvoj Vašeho potenciálu
Výborné platové podmínky zahrnující motivační bonusový systém
Služební automobil i k soukromým účelům
Dovolená navíc, dny zdravotního volna a mnoho dalších benefitů
Skvělá dopravní dostupnost - přímo u metra na Praze 4
Velmi přátelská firemní kultura s důrazem na týmovou spolupráci
Krásné pracovní prostředí v moderním prostoru

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis společně s Vašimi prokázanými výsledky.