Volné pracovní místo  ⋙ Senior SAP konzultant SD, MM, PP ⋘

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Česká stabilní inovativní firma, která neustále roste, ale přesto si zachovává neformálního nekorporátního ducha, hledá nového kolegu do týmu na pozici Senior SAP konzultant s výbornou znalostí modulu SD (+ dobrá znalost modulů MM a PP).
Pokud hledáte neformální atmosféru, chcete mentorovat menší tým juniornějších kolegů a mít velkou flexibilitu, jste na správném místě.

Co Vás čeká?
  • Navrhnete klientům řešení, které jim pomůže zefektivnit fungování, a zároveň bude realizovatelné v SAPu
  • U nových klientů zajistíte implementaci SAP HANA
  • Povedete menší tým juniornějších kolegů
  • Za klienty budete cestovat v rámci celé ČR

Požadujeme

Jste ideální kandidát?
  • Máte praxi jako SAP konzultant?
  • Máte výbornou znalost SAP modulu SD a dobrou znalost modulů MM a PP?
  • Angličtina Vám problémy nedělá?
  • Jste prozákaznicky orientovaný/á a pomáhat klientům Vám dělá radost?
Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme

Na co se můžete těšit?
  • Velká flexibilita – firma Vám vyjde vstříc, pracovat můžete odkudkoli
  • Za Váš přínos Vás čeká skvělé finanční ohodnocení
  • Neformální pracovní atmosféra v celé firmě – žádný dresscode, všichni si tykají
  • Šéfové jsou taky lidé a jejich dveře jsou každý den otevřené
  • Pokud jste se ještě nesetkal/a se SAP HANA, zde se ho můžete naučit
  • S kolegy můžete jet na vodu, grilovačku či další společné akce
  • Moderní kanceláře v Praze
  • Potěší Vás i nabídka benefitů, služební auto je samozřejmostí

Jste to Vy? Pošlete mi Váš životopis a řekneme si více.

Jiná sdělení

Klíčova slova: SAP konzultant, SAP consultant, projektový manažer, project manager, moduly PP, MM, SD, teamleader, vedoucí týmu, manažer týmu, team manager, production planning, material management, sales distribution, výroba a logistika, production and logistics, senior SAP consultant, SAP HANA, S/4HANA, implementace SAP, Praha, celá ČR, cestování, angličtina, english