Volné pracovní místo  Specialistka nebo specialista pro export s AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Chcete prodávat krásné věci do celého světa? Máte vztah k designu a moderní architektuře?
Jsme předním českým výrobcem designového městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří.

Pro posílení našeho týmu hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici specialistka nebo specialista pro export.

Jaká bude náplň vaší práce:

  • Celková koordinace zakázek obchodních partnerů ve Francii.
  • Denní komunikace v angličtině, případně francouzštině.
  • Řízení projektu od objednávky až po export zboží.
  • Práce z kanceláře v tandemu s obchodníkem v terénu.
  • Monitorování a průzkum trhu ve Francii.
  • Udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími partnery.

Požadujeme

Co byste měli mít:

  • Znalost anglického jazyka (denní komunikace).
  • Znalost francouzského jazyka – výhodou.
  • Výbornou znalost práce na PC.
  • Vynikající komunikační schopnosti.
  • Mít v sobě dynamiku a být samostatní.
  • Kreativitu, pružnost a vůli k úspěchu.
  • Obchodní talent a schopnost prosadit se.
  • Pozitivní vztah k technice, designu a architektuře.

Nabízíme

  • HPP.
  • Zajímavou a samostatnou práci s podporou týmu.
  • 25 dnů dovolené + 5 dnů sickdays.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Nadstandardní prémie.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Občasná práce z domova po dohodě.
  • Notebook.
  • Mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely.
  • Příspěvek na stravování ve firemní kantýně.
  • Možnost karierního růstu.
  • Zajímavé zahraniční cesty (výstavy, jednání).
  • Pravidelné teambuildingy.
  • Podíl na šíření kvalitního českého designu do zahraničí.
  • Nástup dohodou (možnost ihned po nabídce).
  • Kancelář v Bílovicích u Uherského Hradiště.

Jiná sdělení

Pokud právě hledáte výzvu, jakou nabízíme, přidejte se k nám do týmu! Pošlete nám životopis, my Vám zavoláme pro domluvení detailů a pohovoru.