Volné pracovní místo  Výrobní technik

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho významného obchodního partnera obsazujeme pozici

Výrobní technik

Náplň práce:

  • provádí v nezbytném rozsahu kontrolu v oblasti kvality, v případě nesrovnalostí upozorňuje pracovníky na kvalitativní nedostatky a navrhuje nápravná opatření
  • kontroluje dodržování pracovních návodek a postupů ve výrobě
  • stanovení technologických postupů
  • vyhodnocování a navrhování změn v průběhu technologických projektů
Odpovědnost
  • za výkon strojů na daném úseku
  • stanovuje základní předpoklady a parametry vyráběné produkce, provádí jejich pravidelnou kontrolu a získané poznatky promítá zpět do výrobního procesu
  • navrhuje kritéria a podmínky pro monitorování a měření výrobků k dosažení předepsaných vlastností, očekávané kvality, specifických požadavků na výrobek, jakož i spokojenosti zákazníka
  • seznamuje se s novými technologiemi, možnostmi jejich uplatnění ve firmě a navrhuje jejich pořízení, při realizaci se podílí na odzkoušení, zprovoznění a následném zařazení do výroby
  • průběžně analyzuje činnosti všech výrobních útvarů ovlivňujících jakost, se zaměřením zejména na prevenci ve výrobním procesu a předkládání požadavků na odstranění nedostatků příslušným útvarem
  • podílí se na vývoji nových výrobků a technologických změn dle plánu vývoje, zohledňuje při vývoji související legislativní požadavky
  • při vývoji nových výrobků a technologických změn analyzuje jejich vliv na životní prostředí nejen z pohledu výroby, ale i při provozu u konečného zákazníka, preferuje takové postupy a použití materiálů, které jsou pro životní prostředí neškodné, popř. které negativní vliv na životní prostředí eliminují na minimum
  • při vývoji nových výrobků a technologických změn analyzuje jejich vliv i na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci, preferuje také postupy a použití chemických látek a směsí, které jsou pro bezpečnost práce a ochranu zdraví neškodné, popř. které mají na BOZP minimální možný negativní dopad
  • spolupracuje při zpracování FMEA procesu a navazujícího kontrolní plánu
  • průběžně analyzuje produktivitu výrobních operací, navrhuje opatření pro její zvýšení
  • analyzuje požadavky úseku prodeje a navrhuje technologická řešení předaných požadavků
  • vypracovává podklady pro stanovení kalkulace nových výrobků
  • podílí se na zpracování řízené dokumentace, k tomu zpracovává písemné podklady
  • odborně se samovzdělává a spolupracuje při organizování výcviku zaměstnanců výrobního úseku
  • dle pokynů nadřízeného plní ostatní úkoly odpovídající sjednanému druhu práce v pracovní smlouvě
  • zodpovídá za dodržování předpisů BOZP, PO a pravidel životního prostředí
  • zodpovídá za vypracování výrobní dokumentace (pracovní návodky a pokyny, stanovení parametrů pro nastavení strojů, parametrů produktů včetně tolerancí pro jednotlivé operace výroby) a kontroluje jejich dodržování

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou nebo praxi ve výrobní firmě na obdobné pozici
  • dobrou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • pečlivost, týmová spolupráce, schopnost plánování, zodpovědnost, komunikativnost
  • znalost AJ jazyka na středně pokročilé úrovni

Co vám můžeme nabídnout
  • věrnostní a stabilizační odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • vzdělávání a školení pro zaměstnance
  • osobní účet pro oblast zdraví, kultura, sport, vzdělávání, cestování 1.500,- Kč/rok
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • závodní stravování

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a AJ.