Volné pracovní místo  012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně

Lokalita Děčín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • mzdu až 23 000 Kč
  • osobní ohodnocení až 4000 Kč
  • zaškolení
  • pracovní oblečení a pomůcky ZDARMA
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • příspěvek na stravování
  • týdenní zálohy

Náplň práce:

  • fyzicky a na zaučení nenáročná práce
  • práce ve 3 směnném provozu (denní, odpolední, noční)
  • obsluha tiskařské linky a vizuální kontrola
  • vyřezávání kartonů a obalů
  • sběr a balení zpracované kartonáže

Požadujeme:

  • samostatnost a důslednost
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku 012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Koordinátor z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.