Volné pracovní místo  Apple IT technik pro zákaznickou podporu v Logicworks

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Pomáhejte nám s technologickým rozvojem našich služeb, starostí o naše klienty, zdokonalujte své IT schopnosti a staňte se součástí týmu Logicworks – expertů na implementaci a správu Apple zařízení pro firmy.
Logicworks, s.r.o. Argentinská 1621/36, Praha 7 170 00

Pracovní náplň:

  • vyřizování požadavků SLA klientů (buď vzdáleně nebo na místě u klienta)
  • zpracování požadavků 1st Line Supportu
  • eskalace požadavků na 3rd Line Support
  • vedení dokumentace

Požadujeme

  • někoho, kdo je „technický typ“ a orientuje se dobře ve světě IT
  • znalost sítí a schopnost nakonfigurovat základní síťové služby
  • schopnost troubleshootingu z logů
  • znalost macOS (znalost UNIX systémů je výhodou)
  • znalost práce v Terminálu
  • orientaci v Apple světě
  • schopnost win-win komunikace s klientem

Nabízíme

  • skvělý kolektiv, který vás podrží
  • zajímaví mezinárodní klienti a projekty
  • dostatečný prostor pro další vzdělávání
  • služební vybavení s operačními systémy iOS a macOS
  • nadstandardní dovolenou
  • další firemní benefity