Volné pracovní místo  3D CAD KONSTRUKTÉR, SolidWorks výhodou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro společnost zaměřenou na vývoj moderní laboratorní techniky hledáme zkušeného KONSTRUKTÉRA.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrh laboratorních zařízení, </li>
<li> vedení projektu od návrhu, přes design, testování až po výrobu,</li>
<li> aktivní spolupráce s oddělením SW/HW vývoje,</li>
<li> spolupráce a komunikace se zahraničním vývojovým oddělením.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ technického směru,</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok,</li>
<li> znalost práce v 3D CAD (výhodou SolidWorks),</li>
<li> zkušenosti s navrhováním plechových a plastových dílů</li>
<li> zkušenosti s navrhováním strojních zařízení,</li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka,</li>
<li> kreativita, zodpovědnost, samostatnost.</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní zázemí přátelského kolektivu</li>
<li> odpovídající platové podmínky, pololetní odměny</li>
<li> nové výzvy</li>
<li> možnost profesního a jazykového vzdělání</li>
<li> příspěvek na dopravu + další firemní benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".