Volné pracovní místo  Absolvent financí? Mezinárodní projekt čeká!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 20-11-258399. Nový projekt pro absolventy financí otevřen! Mezinárodní společnost hledá nové talenty na pozici Finanční analytik, kteří by se do budoucna interně rádi karirérně rozvíjeli na pozice Finančních specialistů. <br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<ul>
<li> Zpracování a příprava dat pro finanční analýzu</li>
<li> Analyzování dat, reporting</li>
<li> Spolupráce s mezinárodním týmem a manažery v pobočkách v zahraničí </li>
<li> Příprava statistik a prezentací</li>
<li> Kreativní přístup k řešení problémů spojených s průběhem projektů </li>
<li> Podílení se na přípavě budgetu a rozhodování o jeho efektivním využití do budoucna</li>
<li> Příležitost přispět k rozkvětu jedné z nejprestižnějších globálních firem na trhu</li>
</ul>
<br/>Pozice je vhodná pro absolventy financí bez předchozí praxe! Společnost nabízí komplexní zaškolení.

Požadujeme

<ul>
<li> Analytický typ se zájmem o práci na mezinárodních finančních projektech</li>
<li> Plynulá znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci s projektovými manažery ze zahraničí </li>
<li> Vzdělání v ekonomickém, finančním či matematickém oboru</li>
<li> Kreativní typ s nadšením pro nová řešení a projekty</li>
<li> Ochota učit se novým věcem</li>
<li> Týmový hráč</li>
</ul>
<br/>Těšíme se na Váš životopis v anglickém jazyce! Rádi poradíme ve všech krocích výběrového řízení!

Nabízíme

<ul>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> 25 dní dovolené </li>
<li> Sick Days</li>
<li> Stravenky </li>
<li> Benefit v rámci "Cafeteria Benefit Plus" (zaměstnanci mohou jejím prostřednictvím objednávat služby z oblasti sportu, kultury, cestování, zdraví nebo vzdělávání)</li>
<li> Pravidelná školení pro osobní rozvoj</li>
<li> Penizijní připojištění</li>
<li> Občerstvení na pracovišti </li>
<li> Zaměstnanecké slevy </li>
<li> Možnost kariérního růstu</li>
<li> Časté týmové akce</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.