Volné pracovní místo  Absolventi elektrotechniky WANTED!

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–70 000 Kč / měsíc

Nová příležitost pro absolventy středních a vysokých škol elektrotechniky!

Náplň práce:
  • První pracovní příležitost, které se můžete chopit je pozice Elektroinženýra.
  • - Jedná se o kompletní inženýrskou činnost v oblasti elektro dodávek; příprava elektrotechnické dokumentace, návrh elektroinstalace a uvádění do provozu.
  • - Můžete se uplatnit v oborech: Energetika, Námořní průmysl, Zpracovatelský průmysl apod. Stačí si jen vybrat, co Vás nejvíce zaujme.
  • - Přijdete si na bezkonkurenční finanční ohodnocení (až 70.000 Kč + prémie + diety)
  • Při další příležitosti na pozici L1 Support – Inženýra technické podpory využijeme absolventy i zkušenější, kteří upřednostňují kancelář před terénem.
  • - Pokud dokážete o elektrotechnice mluvit tak, aby ostatní rozuměli, co říkáš a vyznáš se v elektrotechnické dokumentaci – tak jste náš člověk!
  • - Také se zde setkáte se zahraničními klienty a dodavateli, takže komunikativní angličtina je na místě.
  • Na poslední projekt hledáme Inženýra pro funkční bezpečnost.
  • - Zajištění spolehlivosti bezpečnostních funkcí.
  • - Práce v souladu s bezpečnostními předpisy, vývoj systému, programování PLC, do kterého jsme Vás schopni zaučit.
  • - Ideální kandidát je pro nás ten, který má chuť se vzdělávat v IT a Cyber Security, má vhled do prostředí Windows administrace a virtualizace.

Zaujal Vás alespoň jeden z projektů? Zašlete nám Váš životopis!

Požadujeme

  • Hledáme absolventy SŠ/VŠ Elektrotechniky a přídružných oborů.
  • Na výběr máte hned několik projektů, stačí si jen vybrat!

Nabízíme

  • Můžete očekávat roční finanční bonus, pravidelné revize mezd, stravenkový paušál přímo ve Vaší měsíční mzdě a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2-3 % z Vaší mzdy.)
  • Možnost se vzdělávat prostřednictvím externích kurzů a konferencí, jazykové a také možnost dalšího kariérního růstu nejen v ČR, ale i po celém světě v rámci našich poboček.
  • Můžete se těšit na kafeterii, systém benefitů zahrnující sport, zdraví, kulturu a volný čas. Zvýhodněné volání pro soukromé účely s možností až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele a také slevy u našich partnerů.
  • Získejte přístup k naší asistenční lince, která vám poskytne odborné poradenství ve vztazích, práci, právu, financích a mnoha dalších oblastech.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete být součástí týmu lidí s vášní a odhodláním? Zasláním svého životopisu nám ukážete, že jste připraveni se chopit výzvy a stát se klíčovým hráčem v našem projektu.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Absolventi elektrotechniky WANTED!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Absolventi elektrotechniky WANTED!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.