Volné pracovní místo  Absolventi pozor! Příležitost i pro Vás! – Asistent/ka zákaznických služeb

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Toužíte po práci ve významné výrobní společnosti? Nemáte dostatek zkušeností a rád/a byste nastartoval/a svoji kariéru? Nevadí! Dáváme velké šance i absolventům! Stanete se členem přátelského kolektivu, dáme Vám možnost naučit se něčemu novému a zajímavě Vás odměníme! Tak neváhejte a posílejte své životopisy!

Náplň práce:

  • Vašim úkolem bude komunikace se zahraničními klienty a řešení jejich požadavků
  • budete připravovat podklady pro obchodní jednání a budete pravou rukou obchodního zástupce
  • dalším úkolem bude tvorba cenových nabídek a kupních smluv
  • důležitou součástí náplně práce je také komunikace s ostatními kolegy a sledování výrobních zakázek
  • také tvorba příslušné dokumentace a reportů

Požadujeme

  • určitě min. SŠ vzdělání - a vítáme i absolventy! Vše Vás naučíme!
  • výborná znalost AJ je podmínkou – budete denně komunikovat se zahraničím
  • chuť učit se novým věcem, pečlivost a příjemné vystupování

Nabízíme

  • práci v úspěšné zahraniční výrobní společnosti v Olomouci
  • moderní prostředí s přátelským kolektivem
  • poznáte strategii výrobní firmy a naučíte se novým věcem
  • přispějeme Vám na jazykové kurzy a jiná školení
  • nabídneme zajímavou mzdu obohacenou o bonusy
  • další firemní benefity jsou samozřejmostí
  • práce je na HPP a nástup možný ihned!

Vhodné pro

Absolventy.