Volné pracovní místo  Account Executive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Hledáme schopné kandidáty na pozici Account Executive do významné PR/PA agentury.

Náplň práce:
  • podpora a spolupráce s Account Managerem
  • komunikace s klienty
  • příprava, překlady, psaní tiskových zpráv a článků
  • event management
  • komunikace s novináři, prezentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelnou zkušenost a praxi v oblasti PR/PA (zkušenost z agentury velkou výhodou, popř. in-house)
  • velmi pokročilou znalost AJ slovem i písmem (plynulá komunikace, práce s AJ texty)
  • velmi dobrou úroveň psaného projevu, stylistiky (v ČJ a AJ)
  • výborné prezentační, komunikační a organizační schopnosti (akce, tiskové konference apod.)
  • vyzrálý, dynamický a kreativní člověk
  • týmový hráč + samostatnost v práci a rozhodování
  • dobrou znalost médiální scény v ČR
  • uživatelskou znalost práce na PC - MS Office, PowerPoint, Photoshop - výhodou, Internet
  • flexibilitu, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní PR/PA agentury
  • vzdělávání se v rámci školících programů společnosti
  • možnost profesního růstu v rámci pražské pobočky i mezinárodně v rámci sítě společnosti
  • další benefity – měsíční relax pasy, příspěvky na individuální hodiny angličtiny, 5 týdnů dovolené, celofiremní mezinárodní vzdělávací konference 1x ročně, team buildingové aktivity, finanční bonus za získání nového klienta

Nástup: IHNED nebo dohodou
Plat: velmi zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".