Volné pracovní místo  ACCOUNT MANAGER – ODDĚLENÍ PÉČE O KLIENTY / ČESKÉ BUDĚJOVICE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • péče o pojištění klientů, správa pojištění
  • analýza rizik a zpracování pojistných programů pro klienty
  • příprava podkladů pro pojistitele za účelem zpracování nabídky pojištění
  • příprava návrhů pojistných smluv
  • evidence pojistných smluv a práce s klientskou databází
  • aktualizace a správa pojistných smluv klienta
  • poradenství a služby klientům v souvislosti s pojištěním
  • nabídka nepojištěných rizik a nových produktů klientům v průběhu pojistného období
  • součinnost při likvidaci pojistných událostí se spolupracovníky a klienty

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost práce s produkty MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Internet
  • minimálně rok praxe v oblasti průmyslového pojištění (znalost pojištění průmyslových rizik - pojištění majetku, odpovědnosti a vozidel)
  • schopnost obchodního vyjednávání s pojistiteli při sestavování pojistného programu pro klienta
  • schopnost zpracování návrhu pojistné smlouvy, resp. sestavení optimálního pojistného programu pro klienta
  • profesionální vystupování při komunikaci a poradenství s klienty
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • morální a občanská bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)

Nabízíme

Nabízíme:
  • práci u největšího pojišťovacího makléře v České republice,
  • zajímavé zaměstnání v perspektivním odvětví na trvalý pracovní poměr
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost systematického odborného rozvoje v rámci propracovaného interního systému vzdělávání s důrazem na neustálé zvyšování kvalifikace
  • ohodnocení odpovídající kvalifikaci a nadstandardní systém odměňování a benefitů (jazykové vzdělávání, bonusová dovolená, věrnostní odměny, penzijní připojištění, stravenky)

Termín nástupu: ihned
Místo pracoviště: České Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ pomocí volby "odpovědět" a uvádějte značku 2797/AMB/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, působící v oblasti pojišťovnictví, hledáme obchodně nadaného a spolehlivého kandidáta, na pozici:

Account manager – oddělení péče o klienty / České Budějovice / And