Volné pracovní místo  Account manager - asistenční služba

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Account Manager pro asistenční službu

Požadujeme:

  • obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • znalost prostředí Automotive a pojišťovnictví
  • samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost
  • proaktivnost a časovou flexibilitu
  • aktivní zájem o oblast automobilového průmyslu
  • dosahování nadprůměrných výsledků v rámci své pozice
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Náplň práce:

  • řízení vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • akviziční činnost
  • plná odpovědnost za produkty z oblasti B2C
  • příprava obchodních nabídek a produktů pro klienty z oblasti prodloužených záruk a asistenčních programů
  • pravidelné vyhodnocování prodejů a podpora partnerů
  • reporting vedení společnosti
  • realizace zápisů z obchodních jednání a prezentací

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • technické vybavení odpovídající pozici
  • dynamické pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".