Volné pracovní místo  ACCOUNT MANAGER - automotive/plasty, 25-35 000,- Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta - významnou výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme vhodného kandidáta pro obchodně-marketingovou pozici spojenou jak s výrobními technologiemi tak s péčí o zákazníka. Máte-li s tímto oborem zkušenosti, zašlete nám Váš životopis, možná jste tím pravým kandidátem právě Vy!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> spolupráce s manažerem klientů a zpracovávání náležité agendy </li>
<li> kalkulace cen</li>
<li> tvorba plánů</li>
<li> účast při jednáních, auditech</li>
<li> zpracování projektových podkladů</li>
<li> komunikace napříč společností</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ - technický obor (strojírenství, plasty)</li>
<li> min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici podmínkou</li>
<li> znalost plastikářských technologií či segmentu automobilového průmyslu</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ </li>
<li> schopnost obchodně technické korespondence</li>
<li> znalost MS Office (zejména Excel) </li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> velmi motivační platové ohodnocení</li>
<li> zázemí silné společnosti spolupracující na nadnárodní úrovni</li>
<li> příjemný pracovní kolektiv</li>
<li> interní benefity společnosti</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> školení a jazykové vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".